Вторник, 20.02.2018, 00:45


Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Главное меню

Главная

Гороскоп
Детские стихи
Женская жизнь
Киевский регион
Киномир
 Криминал
Кулинария
Медицина
 Здоровье
Музыка и шоубизнес
Наука и образование
Нежин
Обуховские новости
Полезно знать
Происшествия
Психология
Политика и другое
Развлечения
Спорт
Тесты, программы
Технологии
Техника
Экономика
Это интересно
Юмор
Видео

Визитка сайта

Каталог файлов

Каталог статей

Блог

Фотоальбомы

Форум

Гостевая книга

Каталог сайтов

Обратная связь

 
Информеры

Погода в Обухове на неделю


Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0



Рейтинг@Mail.ru
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
Отправка SMS
Отправить SMS бесплатно
 
Архив записей
 
 
Главная » 2011 » Январь » 24 » Депутати та керівництво Київської обласної ради.
Депутати та керівництво Київської обласної ради.
15:49


Символіка Київської області

Київська обласна рада

01196, м.Київ-196, площа Лесi Українки 1
телефон - 286-82-14факс - 286-14-93

Керівництво Київської обласної ради

Голова Київської обласної ради

КАЧНИЙ Олександр Сталіноленович

Приймальна

286-83-48

Перший заступник голови ради

ДОЛГАНОВ Андрій Вадимович

 Приймальна

286-14-93

Заступник голови

ПАВЛОВ Юрій Анатолійович

286-82-90

Керуюча справами виконавчого комітету ради

ЖУЛЬ Тетяна Григорівна

285-95-58

Загальні відомості про Київську область

Дата утворення:

27 лютого 1932 року

Площа:

28,1   тис.кв.км  4,7 %  від території України

Географічні дані:

Область розташована  в середній течії Дніпра

По території області протікають 177 річок

Найбільші: Дніпро, Прип’ять, Тетерів, Ірпінь, Рось, Десна і Трубіж

Кордони:

Межує з Полтавською, Чернігівською, Черкаською, Вінницькою, Житомирською та Гомельською (Республіка Білорусь) областями

Адміністративно-територіальні одиниці:

Міст обласного значення

11

Міст районного значення

13

Селищ міського типу

30

Сільських населених пунктів

1127

Кількість районів

25

Чисельність наявного населення за станом на 01.01.2010

1721,8 тис. осіб:

 - 92,5 % - українці;

 - 6 % - росіяни;

 - 0,5 % - білоруси;

 - 0,2 % - поляки;

 - 0,1 % - вірмени;

 - 0,7 % - інші національності  

 

 

3,7 % від населення України

 

у тому числі:

міське – 1052,1 тис. осіб

сільське – 669,7 тис. осіб

Депутати Київської обласної ради VI скликання
 


ПІБ

1

Аврамич Борис Анатолійович

2

Адаріч Олександр Євгенійович

3

Ареф’єв Сергій Сергійович

4

Бабенко Микола Вікторович

5

Бабич Дмитро Олексійович

6

Бадаєв Руслан Геннадійович

7

Бакулін Євген Миколайович

8

Балюк Олег Володимирович

9

Башун Вадим Васильович

10

Бенюк Богдан Михайлович

11

Бойко Віктор Олексійович

12

Бойко Юрій Анатолійович

13

Бомчак Сергій Іванович

14

Бондаренко Григорій Іванович

15

Борзило Ігор Миколайович

16

Бутник Віктор Григорович

17

Вайсфельд Леонід Аронович

18

Велікін Олег Маркович

19

Вітер Максим Кононович

20

Галуненко Олександр Васильович

21

Гардецька Світлана Олександрівна

22

Гелевей Олег Іванович

23

Головін Євген Анатолійович

24

Голуб Руслан Тарасович

25

Горбик Володимир Миколайович

26

Горбунов Валентин Валентинович

27

Горовенко Михайло Олексійович

28

Гріненко Юрій Олександрович

29

Губський Віктор Григорович

30

Гудзенко Віталій Іванович

31

Даниленко Анатолій Степанович

32

Даниленко Валентина Петрівна

33

Демиденко Володимир Юрійович

34

Добрянський Ярослав Вікторович

35

Долганов Андрій Вадимович

36

Дудка Володимир Володимирович

37

Єрко Георгій Миколайович

38

Жигалло Володимир Костянтинович

39

Забела Юрій Володимирович

40

Загуменна Тетяна Михайлівна

41

Іванченко Олена Вікторівна

42

Іванюта Павло Миколайович

43

Іллєнко Андрій Юрійович

44

Іщук Михайло Михайлович

45

Каленик Олег Іванович

46

Каленічий Сергій Іванович

47

Канакі Сергій Олександрович

48

Каплун Микола Степанович

49

Кацуба Сергій Володимирович

50

Качний Олександр Сталіноленович

51

Квят В'ячеслав Петрович

52

Клименко Борис Степанович

53

Коваль Вадим Олександрович

54

Коваль Володимир Іванович

55

Колодій Олександр Геннадійович

56

Корнійчук Микола Петрович

57

Крейнін Дмитро Олександрович

58

Кривцов Валерій Васильович

59

Крутько Володимир Олексійович

60

Крупчак Володимир Ярославович

61

Кубицький Віталій Степанович

62

Кудряшов Володимир Михайлович

63

Кунгурцева Вікторія Григорівна

64

Кушніков Вадим Васильович

65

Левченко Олександр Миколайович

66

Литвин Вадим Валентинович

67

Литовченко Павло Володимирович

68

Мазепа Сергій Володимирович

69

Макаренко Михайло Васильович

70

Максименко Володимир Миколайович

71

Марисенко Вадим Миколайович

72

Мельник Максим Петрович

73

Мепарішвілі Хвича Нодарович

74

Міщенко Михайло Георгійович

75

Москаленко Ярослав Миколайович

76

Мостіпан Олександр Олексійович

77

Мохаммад Хані Омран Алі

78

Мохник Андрій Володимирович

79

Одинець Владислав Іванович

80

Окіс Олександр Ярославович

81

Онищенко Олександр Романович

82

Онука Володимир Володимирович

83

Опадчий Ігор Михайлович

84

Осипенко Ігор Іванович

85

Павленко Вадим Георгійович

86

Павленко Володимир Петрович

87

Павленко Олександр Іванович 

88

Павліна Олена Миколаївна

89

Павлов Юрій Анатолійович

90

Палатний Артур Леонідович

91

Пасічник Андрій Михайлович

92

Петренко Павло Дмитрович

93

Пироговський Олександр Юрійович

94

Пірський Руслан Олександрович

95

Подашевська Тетяна Леонтіївна

96

Покотило Олександр Володимирович

97

Поліщук Станіслав Михайлович

98

Полочанінов Володимир Геннадійович

99

Поплавський Михайло Михайлович

100

Потійко Юрій Алійович

101

Присяжнюк Анатолій  Йосипович

102

Присяжнюк Олександр Анатолійович

103

Пташник Микола Федорович

104

Радіонов Дмитро Васильович

105

Ратніков Дмитро Геннадійович

106

Резніченко Анатолій Леонідович

107

Редько Роман Васильович

108

Ременник Олег Ісакович

109

Ременюк Микола Андрійович

110

Савенко Олександр Миколайович

111

Семко Наталія Григорівна

112

Сиротін Володимир Геннадійович

113

Сіваков Леонід Миколайович

114

Сігал Юлія Олександрівна

115

Сіренко Олександр Олександрович

116

Смірнова Мирослава Михайлівна

117

Скуратовський Сергій Іванович

118

Сокирко Петро Олександрович

119

Сосновський Ігор Святославович

120

Стариченко Микола Анатолійович

121

Стасюк Юрій Петрович

122

Степахно Анатолій Володимирович

123

Страхар Олег Володимирович

124

Танцюра Леонід Олексійович

125

Тимченко Володимир Григорович

126

Тітов Віталій Іванович

127

Толстоножко Олег Олександрович

128

Урупа Микола Миколайович

129

Устенко Сергій Петрович

130

Фурдичка Микола Григорович

131

Ханенко Святослав Михайлович

132

Хобта Лариса Юріївна

133

Цвик Василь Вікторович

134

Центило Леонід Васильович

135

Цируль Павло Іванович

136

Цікаленко Юрій Володимирович

137

Чередніченко Юрій Анатолійович

138

Чернецький Олег Валентинович

139

Чечет Володимир Володимирович

140

Шафаренко  Анатолій Миколайович

141

Швидкий Едуард Анатолійович

142

Шевченко Олександр Олександрович

143

Шевченко Павло Валерійович

144

Шевчук Євгенія Іванівна

145

Шеремета Віктор Васильович

146

Шилов Іван Петрович

147

Шкирта Іван Іванович

148

Шубко Інна Василівна





Відповідно до статей 43, 47, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Київська обласна рада вирішила:

обрати головами постійних комісій Київської обласної ради VІ скликання:

1. Редька Романа Васильовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів;

2. Марисенка Вадима Миколайовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку;

3. Цируля Павла Івановича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань бюджету та фінансів;

4. Галуненка Олександра Васильовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та міжрегіональних зв'язків з органами місцевого самоврядування;

5. Сівакова Леоніда Миколайовича, депутата Київської обласної ради, обраного від партії «УДАР», - головою постійної комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією;

6. Бондаренка Григорія Івановича, депутата Київської обласної ради, обраного від Народної партії, - головою постійної комісії з питань комунальної власності і приватизації;

7. Сігал Юлію Олександрівну, депутата Київської обласної ради, позапартійну, висунуту Київською обласною організацією Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань агропромислового розвитку;

8. Ареф'єва Сергія Сергійовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань земельних відносин;

9. Литовченка Павла Володимировича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань капітального будівництва, архітектури та інших інфраструктур області;

10. Даниленка Анатолія Степановича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань освіти, науки та культури;

11. Мохника Андрія Володимировича, депутата Київської обласної ради, обраного від Всеукраїнського об'єднання «Свобода», - головою постійної комісії з питань свободи слова та засобів масової інформації;

12. Макаренка Михайла Васильовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства;

13. Урупу Миколу Миколайовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань соціального захисту населення та пенсіонерів;

14. Квята В'ячеслава Петровича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань екології та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

15. Шевченка Павла Валерійовича, депутата Київської обласної ради, обраного від партії «Сильна Україна», - головою постійної комісії з питань транспорту, телекомунікацій, зв'язку та інформатики;

16. Бакуліна Євгена Миколайовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань паливно-енергетичного забезпечення і впровадження енергозберігаючих технологій;

17. Мохаммада Хані Омрана Алі, депутата Київської обласної ради, позапартійного, висунутого Київською обласною організацією Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та регуляторної політики;

18. Потійка Юрія Алійовича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань інвестицій та зовнішньоекономічних зв'язків;

19. Башуна Вадима Васильовича, депутата Київської обласної ради, позапартійного, висунутого Київською обласною організацією Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань фінансових технологій забезпечення розвитку Київської області;

20. Толстоножка Олега Олександровича, депутата Київської обласної ради, обраного від Партії регіонів, - головою постійної комісії з питань підготовки та проведення Євро-2012.

kyiv-obl.gov.ua
Категория: Киевский регион | Просмотров: 5995 | Добавил: ayverso | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright Ayverso© 2018
Поиск
Поиск на сайте


1

Категории
Детские стихи [9]
Кулинария [256]
Спорт [356]
Музыка и шоубизнес [366]
Наука и образование [982]
Технологии [504]
Это интересно [1146]
Здоровье [130]
Юмор [56]
Полезно знать [733]
Политика и другое [553]
Гороскоп [51]
Киномир [140]
Криминал [2]
Происшествия [355]
Экономика [480]
Женская жизнь [415]
Медицина [659]
Киевский регион [412]
Психология [169]
Развлечения [26]
Обуховские новости [263]
Тесты, программы [284]
Техника [156]
Нежин [74]
Календарь
«  Январь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Ссылки

Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Обухівський НВК №1 ім. А.С.Малишка
НВК "СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. С. Малишка"
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова

Обухівський медколедж
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум "Бард"
Форум "Бард”
Дитячий садочок "Зірочка”
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ "Рушничок"
Дитячий садок «Рушничок»
Парк "Київська Русь”
Парк "Київська Русь”
Ресторан "Зелена гора”
Ресторан "Зелена гора”