Вторник, 12.12.2017, 17:08


Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Главное меню

Главная

Гороскоп
Детские стихи
Женская жизнь
Киевский регион
Киномир
 Криминал
Кулинария
Медицина
 Здоровье
Музыка и шоубизнес
Наука и образование
Нежин
Обуховские новости
Полезно знать
Происшествия
Психология
Политика и другое
Развлечения
Спорт
Тесты, программы
Технологии
Техника
Экономика
Это интересно
Юмор
Видео

Визитка сайта

Каталог файлов

Каталог статей

Блог

Фотоальбомы

Форум

Гостевая книга

Каталог сайтов

Обратная связь

 
Информеры

Погода в Обухове на неделю


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0



Рейтинг@Mail.ru
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
Отправка SMS
Отправить SMS бесплатно
 
Архив записей
 
 
Главная » 2016 » Январь » 16 » Стартував Меморіал Макарова. ФК “Обухів” переміг "Динамо-2" 3:1
Стартував Меморіал Макарова. ФК “Обухів” переміг "Динамо-2" 3:1
22:20

Сьогодні двома матчами в динамівському манежі почався традиційний турнір, присвячений пам’яті легендарного українського воротаря.

***

ФК “Обухів”, другий призер обласної першості, обіграв професійне “Динамо-2″ з рахунком 3:1. Стрілецький дубль оформив Олександр Панічев.

У другому матчі професійний “Колос” із Ковалівки лише в компенсований час вирвав перемогу у київського РВУФК завдяки голу Андрія Семенка.

***

«Біло-сині» пропустили швидкий м'яч на старті і до завершення першого тайму відігратися не змогли. У другій половині матчу склад київського «Динамо» був значно змінений, але це не дало очікуваного результату. Спочатку кияни пропустили другий гол, а за ним і третій.

До завершення гри «Динамо-2» все ж змогло забити гол (відзначився Алексєєв), і поєдинок завершився з рахунком 1:3.

«Динамо-2» (стартовий склад): Волинець, Джгереная, Акубардія, Петров, Головко, Ковбаса, Нагорний, Немтінов, Цибульник, Трояновський, Маїк; Лава запасних: Камінський, Жікол, Панфілов, Алексєєв, Зубков, Oдуд, Павлов, Ключик, Трубочкін, Скидан, Нестеренко, Мазур.

***

 XXІ турнір пам'яті видатного воротаря київського Динамо Олега Макарова розпочався сьогодні 16 січня 2016 року в  в Києві та області.

Меморіал Олега Макарова цього року збере 15 учасників - представників усіх ліг українського чемпіонату.

Група А (матчі проходитимуть на Конча-Заспі):

  • Олімпік (Донецьк) Д1 
  • Динамо-2 (Київ) Д2 
  • Колос (Ковалівка) Д3 
  • ФК Обухів 
  • РВУФК

Група В (матчі проходитимуть на КДЮСШ-15):

  • ФК Бровари 
  • Легія (Київ) 
  • Єдність (Плиски) 
  • Моноліт (Київ) 
  • ДЮСШ-15 (Київ)

Група С (матчі проходитимуть на стадіонах Локомотив і Козак-Арена):

  • Десна (Чернігів) Д2 
  • Чайка (Петропавлівська Борщагівка) 
  • Локомотив (Київ) 
  • ФК Вишневе 
  • АФПУ

Щорічний зимовий турнір, заснований на честь відомого українського голкіпера і тренера, проводиться з 1996 року під егідою Київської обласної федерації футболу. На даний момент участь у турнірі підтвердили 15 колективів, але склад учасників може бути розширений. Три команди ще роздумують: «Шахтар» U-19 (Донецьк), «Арсенал» (Київ) і ФК «Калинівка».

Команди розбиті на три групи, формат передбачає кругову систему - кожен зіграє з кожним. 

Основні положення Регламенту: 

Місця команд у турнірній таблиці визначаються за кількістю набраних у всіх матчах очок.

Якщо дві і більше команди мають однакову кількість очок, то перевага дається тій з них, яка має кращий результат в очних зустрічах з конкурентом або конкурентами в такій послідовності: очки, різниця м'ячів, більша кількість забитих м'ячів. 

Якщо і в цьому випадку результати однакові, тоді пріоритетними вважаються наступні показники: - краща різниця забитих і пропущених м'ячів у всіх матчах; - найбільша кількість забитих м'ячів у всіх матчах; - найменша кількість штрафних очок, отриманих у всіх матчах (вилучення - 3 очка, попередження - 1 очко). 

У плей офф виходять команди, які займуть два перших місця в групах, а також дві найкращі з тих, які фінішують третіми (за такими показниками - окуляри, різниця м'ячів, більша кількість забитих м'ячів і меншу кількість штрафних очок у матчах за участю п'яти команд групи).

 Група «А»: «Олімпік-2» (Донецьк), «Динамо-2» (Київ), «Колос» (Ковалівка), РВУФК (Київ), ФК «Обухів»

 1-й тур. 16 січня субота

 ФК Обухів - Динамо-2 (Конча-Заспа, 12:00)

 РВУФК - Колос (Конча-Заспа, 14: 00) 

2-й тур. 17 січня, неділя

 Динамо-2 - Олімпік-2 (Конча-Заспа, 12:00) 

Колос - ФК Обухів (Конча-Заспа, 14:00) 

3-й тур. 19 січня, вівторок

ФК Обухів - РВУФК (Конча-Заспа, 12:00) 

Олімпік-2 - Колос (Конча-Заспа, 14:00) 

4-й тур.20 січня, середа 

Колос - Динамо-2 (Конча Заспа, 12:00) 

РВУФК - Олімпік-2 (Конча-Заспа, 14.00) 

5-й тур. 22 січня, п'ятниця 

Динамо-2 - РВУФК (Конча-Заспа, 12:00)

Олімпік-2 - ФК Обухів (Конча-Заспа, 14:00) 

Група «Б»: ФК «Бровари», «Легія» (Київ), «Єдність» (Плиски), «Моноліт» (Київ), КДЮСШ -15 (Київ) 

1-й тур. 16 січня, субота

Моноліт - Єдність (КДЮСШ-15, 11:00)

 КДЮСШ-15 - Легія (КДЮСШ-15, 13:00)

 2-й тур.17 січня, неділя

 Легія - ФК Бровари (КДЮСШ-15, 11:00)

 Єдність - КДЮСШ-15 (КДЮСШ-15, 13:00)

3-й тур. 19 січня, вівторок

 ФК Бровари - Єдність (КДЮСШ-15, 11:00)

 КДЮСШ-15 - Моноліт (КДЮСШ-15, 13:00)

 4-й тур. 20 січня, середа

 Моноліт - ФК Бровари (КДЮСШ-15, 11:00)

 Єдність - Легія (КДЮСШ-15, 13:00)

 5-й тур. 22 січня, п'ятниця

 Легія - Моноліт (КДЮСШ-15, 11:00)

 ФК Бровари - КДЮСШ-15 (КДЮСШ-15, 13:00)

Група «В»: «Десна» (Чернігів), «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) , «Локомотив» (Київ), Асоціація футболістів - професіоналів України, ФК «Вишневе» 

1-й тур. 16 січня, субота 

АФПУ - Локомотив (Стадіон «Локомотив», 12:00)

 ФК Вишневе - Чайка (П. Борщагівка, 12:00)

 2-й тур. 17 січня, неділя

 Чайка - Десна (П. Борщагівка, 12:00)

Локомотив - ФК Вишневе (Стадіон «Локомотив», 12:00)

3-й тур. 19 січня, вівторок

Десна - Локомотив 

ФК Вишневе - АФПУ

4-й тур. 20 січня, середа

 Локомотив - Чайка

 АФПУ - Десна

 5-й тур. 22 січня, п'ятниця

 Десна - ФК Вишневе 

Чайка - АФПУ 

1/4 фіналу. 23 січня, субота

 1A-3Б (друга краща серед третіх команд)

 1Б - 3А (перша краща серед третіх команд)

1В - 2А

2Б - 2В

Півфінали. 25 січня, понеділок

Переможець першої пари проти переможця четвертої пари; Переможець другої пари проти переможця третьої пари.

 Фінал. 27 січня, середа

За матеріалами: Sport Arenadynamo.kiev.uakoff.org.ua.

Категория: Спорт | Просмотров: 236 | Добавил: ayverso | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright Ayverso© 2017
Поиск
Поиск на сайте


1

Категории
Детские стихи [9]
Кулинария [255]
Спорт [355]
Музыка и шоубизнес [365]
Наука и образование [981]
Технологии [503]
Это интересно [1146]
Здоровье [129]
Юмор [56]
Полезно знать [733]
Политика и другое [553]
Гороскоп [51]
Киномир [140]
Криминал [2]
Происшествия [355]
Экономика [478]
Женская жизнь [414]
Медицина [659]
Киевский регион [412]
Психология [169]
Развлечения [24]
Обуховские новости [260]
Тесты, программы [284]
Техника [156]
Нежин [74]
Календарь
«  Январь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ссылки

Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Обухівський НВК №1 ім. А.С.Малишка
НВК "СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. С. Малишка"
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова

Обухівський медколедж
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум "Бард"
Форум "Бард”
Дитячий садочок "Зірочка”
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ "Рушничок"
Дитячий садок «Рушничок»
Парк "Київська Русь”
Парк "Київська Русь”
Ресторан "Зелена гора”
Ресторан "Зелена гора”