Понедельник, 25.09.2017, 23:29


Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Главное меню

Главная

Гороскоп
Детские стихи
Женская жизнь
Киевский регион
Киномир
 Криминал
Кулинария
Медицина
 Здоровье
Музыка и шоубизнес
Наука и образование
Нежин
Обуховские новости
Полезно знать
Происшествия
Психология
Политика и другое
Развлечения
Спорт
Тесты, программы
Технологии
Техника
Экономика
Это интересно
Юмор
Видео

Визитка сайта

Каталог файлов

Каталог статей

Блог

Фотоальбомы

Форум

Гостевая книга

Каталог сайтов

Обратная связь

 
Информеры

Погода в Обухове на неделю


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0



Рейтинг@Mail.ru
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
Отправка SMS
Отправить SMS бесплатно
 
Архив записей
 
 
Главная » 2017 » Май » 2 » Обухівчани прийняли участь у Чемпіонаті України із Зендокай Карате-До 2017 у Вінниці
Обухівчани прийняли участь у Чемпіонаті України із Зендокай Карате-До 2017 у Вінниці
16:04

Команда обухівчан клубу "Катарсис" у Вінниці. Тренер Андрій Єлдінов.

Наприкінці квітня команда обухівчан вирушила до Вінниці, де відбувався ІІ-й Чемпіонаті України із Зендокай Карате-До. 

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

29 квітня: 

11:00 – Засідання мандатної комісії та зважування спортсменів.
14:00 – Прес-конференція
15:00 – Загальні збори тренерського та інструкторського складу Федерації.

30 квітня:

10:00 – Відкриття турніру.
19:00 – Нагородження учасників змагань та офіційне закриття турніру.

Участь в турнірі приймало понад 200 спортсменів різного віку.

На Чемпіонаті всі охочі мали змогу ознайомитись з технікою Зендокай Карате-До. Реалістичні та професійні поєдинки були цікавими як дорослим глядачам, так і для малих любителів спорту.

У цих змаганнях брав участь учень 2-Б класу нашого навчального закладу Клюквін Максим. У загальному заліку зі своєї ваги  Максим зайняв ІІІ призове місце

Вітаємо з черговою перемогою нашого спортсмена!!!

Інші обухівчани Елдінов Андрій (Катарсис) зайняв ІІ місцеСергієнко Олександр - ІІІ місце

Довідка

За результатами змагань

1-ше місце отримали:

  • Волошин Ярослав (Чемпіон)
  • Кудлаєнко Єгор (Чемпіон)
  • Григорчук Дмитро (Січ)
  • Алієва Наталія (Боєць)
  • Котенкевич Михайло (Боєць)
  • Бандач Данило (Чемпіон)
  • Петренко Дмитро (Гладіатор)
  • Кавалок Денис (Enerdgi)
  • Шайнога Андрій (Патріот)
  • Ковальчук Богдан (Чемпіон)
  • Доронічева Марія (Патріот)
  • Чорний Артур (Чемпіон)
  • Василюк Ольга (Самурай)
  • Човган Ярослав (Боєць)
  • Лук'янчіков Олександр (Боєць)
  • Олійник Максим (Боєць)
  • Зарічнюк Єгор (Чемпіон)
  • Нечай Ілля (Боєць)
  • Іщенко Артем (Іппон)
  • Фомін Олександр (Чемпіон)
  • Сітарчук Андрій (Боєць)
  • Лісунов Владислав (Іппон)
  • Городівська Анастасія (Боєць)
  • Шліхта Руслан (Боєць)
  • Мазур Дмитро (Боєць)
  • Яцишин Арсен (Самурай)
  • Ковальська Анна (Іппон)
  • Юкальчук Андрій (Іппон)
  • Лєбєдєв Дмитро (Іппон)
  • Коваленко Віталій (Іппон)
  • Гаргат Ярослав (Самурай)
  • Кривошей Андрій (Іппон)
  • Романюк Влад (Барс)
  • Король Ірина (Іппон)
  • Хрикін Роман (Патріот)
  • Свєталов Володимир (Халк)
  • Приймук Дмитро (Боєць)
  • Литвинюк Віктор (Патріот)
  • Бушменьов Владислав (Патріот)
  • Юкальчук Володимир (Патріот)
  • Киркуш Ігор (Ронін)
  • Байдак Дмитро (Чемпіон)
  • Дробязко Роман (ПРАЙД)
  • Онищук Олександр (Іппон)
  • Саркісов Аркадій (Аякс)

2-ге місце отримали:

  • Дяків Євген (Enerdgi)
  • Гончар Сергій (Чемпіон)
  • Древинський Максим (Іппон)
  • Сенич Вікторія (Enerdgi)
  • Франчук Артем (Боєць)
  • Салієв Арсен (Халк)
  • Іваніцкий Антон (Січ)
  • Сташко Тимофій (Аякс)
  • Котенкевич Іван (Боєць)
  • Кравчук Олексій (Чемпіон)
  • Остапчук Влад (Аякс)
  • Сидоренко Ірина (Січ)
  • Бучковський Артур (Самурай)
  • Карауш Любов (Характерник)
  • Сліпун Олександр (Боєць)
  • Калачик Максим (Боєць)
  • Коломійчук Дмитро (Боєць)
  • Клебан Андрій (Патріот)
  • Мороз Андрій (Боєць)
  • Федорова Віолета (Іппон)
  • Притуляк Стас (Прайд)
  • Рибчин Олександр (Самурай)
  • Добровольський Володимир (Чемпіон)
  • Паршивлюк Максим (Боєць)
  • Лавренюк Костянтин (Аякс)
  • Кожухар Арсен (Самурай)
  • Калачик Олег (Боєць)
  • Човган Христина (Самурай)
  • Лахманюк Мар'ян (Самурай)
  • Боровський Олег (Боєць)
  • Стаднік Юрій (Січ)
  • Морозов Борис (Аякс)
  • Бесараба Дмитро (Патріот)
  • Цюпко Саша (Чемпіон)
  • Калачик Богдан (Боєць)
  • Боцюн Олег (Халк)
  • Поліщук Олена (Боєць)
  • Заіка Дмитро (Боєць)
  • Рибак Дмитро (Іппон)
  • Мельник Олександр (Боєць)
  • Ціховський Олександр (Боєць)
  • Красільніков Сергій (Боєць)
  • Єлдінов Андрій (Катарсис)
  • Іщенко Віталій (Іппон)
  • Бойчук Микола (Аякс)

3-тє місце отримали:

  • Резолюта Артур (Гладіатор)
  • Мазур Олексій (Чемпіон)
  • Лубковський Назар (Чемпіон)
  • Клюквін Максим (Катарсис)
  • Степаненко Глєб (Катарсис)
  • Гонта Даніель (Чемпіон)
  • Кирилюк Владислав (Патріот)
  • Книш Даниїл (Чемпіон)
  • Чуба Олександр (Халк)
  • Далека Вадим (Аякс)
  • Кобзей Олександр (Барс)
  • Комар Володимир (Патріот)
  • Носалюк Олексій (Боєць)
  • Шуляк Марія (Патріот)
  • Бутук Сергій (Характерник)
  • Василюк Владислав (Гладіатор)
  • Лєфтєр Даніель (Іппон)
  • Захаров Павло (Боєць)
  • Пульніков Роман (Патріот)
  • Ковальчук Ангеліна (Чемпіон)
  • Павлик Максим (Самурай)
  • Сергієнко Олександр (Катарсис)
  • Борисюк Владислав (Боєць)
  • Паламарчук Артем (Аякс)
  • Бойко Юрій (Самурай)
  • Козлов Богдан (Патріот)
  • Яцков Юрій (Боєць)
  • Юкальчук Олександр (Патріот)
  • Дмитрук Владислав (Боєць)
  • Лисак Олександр (Боєць)
  • Семендяй Андрій (Антей)
  • Чуенко Денис (Антей)
  • Лаврів Роман (Самурай)

Також вітаємо за отримані загальнокомандні місця:

1 місце - Клуб "Боєць", Керівник Сергій Городівський
2 місце - Клуб "Чемпіон", Керівник Дмитро Байдак
3 місце - Клуб "Іппон", Керівник Іван Юкальчук.

А.П.Шевченко

Категория: Спорт | Просмотров: 209 | Добавил: ayverso | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright Ayverso© 2017
Поиск
Поиск на сайте


1

Категории
Детские стихи [9]
Кулинария [255]
Спорт [355]
Музыка и шоубизнес [365]
Наука и образование [977]
Технологии [502]
Это интересно [1144]
Здоровье [129]
Юмор [56]
Полезно знать [731]
Политика и другое [553]
Гороскоп [51]
Киномир [140]
Криминал [2]
Происшествия [355]
Экономика [478]
Женская жизнь [414]
Медицина [659]
Киевский регион [410]
Психология [169]
Развлечения [24]
Обуховские новости [253]
Тесты, программы [284]
Техника [155]
Нежин [74]
Календарь
«  Май 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Ссылки

Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Обухівський НВК №1 ім. А.С.Малишка
НВК "СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. С. Малишка"
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова

Обухівський медколедж
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум "Бард"
Форум "Бард”
Дитячий садочок "Зірочка”
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ "Рушничок"
Дитячий садок «Рушничок»
Парк "Київська Русь”
Парк "Київська Русь”
Ресторан "Зелена гора”
Ресторан "Зелена гора”