![](http://ayverso.at.ua/_nw/101/s47010948.jpg)
9 грудня 2014 року Ніжинський державний університет обирав свою найвродливішу дівчину — Міс НДУ 2015.
Вибір був надзвичайно складним, адже із п'ятнадцяти красунь досить важко було обрати одну єдину.
Номери конкурсанток зворушували, вражали, змушували голосно аплодувати, декого плакати та кричати “Браво!”.
![](http://ayverso.at.ua/_nw/101/s13228145.jpg)
Повнісінька зала глядачів із захватом дивилась на кожен вихід на подіум кожної дівчини, та з нетерпінням чекали на оголошення ім'я переможниці конкурсу. Серед глядачів були студенти, викладачі, одногрупники, однокурсники, однокласники, близькі друзі, тата та мами красунь університету. Багато хто з них прийшов із величезними букетами квітів та подарунками-сюрпризами. Кожен тримав кулачки за свою кандидатку на перемогу, кожен за когось хвилювався та підтримував усім серцем.
![](http://ayverso.at.ua/_nw/101/s90732752.jpg)
Участь у конкурсі краси взяли п'ятнадцять студенток університету з його шести факультетів. А саме: Ольга Кавалжиу — другий курс, природничо-географічний факультет; Оксана Тарасенко — перший курс, факультет психології і соціальної роботи; Наталія Гребенюк — третій курс, природничо-географічний факультет; Оксана Гузь — перший курс, факультет культури і мистецтв; Марина Гриценко — перший курс, факультет психології і соціальної роботи; Марина Бойко — другий курс, історико-юридичний факультет; Наталія Меншун — третій курс, факултьтет культури і мистецтв; Дана Моренець — третій курс, філологічний факультет; Карина Гриб — перший курс філологічний факультет; Валентина Андрушко — четвертий курс, природничо-географічний факультет; Вікторія Комлаш — третій курс, філологічний факультет; Катерина Ілляшенко — п'ятий курс, факультет іноземних мов; Анастасія Черняк — перший курс, факультет іноземних мов; Марина Бородуха — другий курс, факультет культури і мистецтв; Альона Бузюн — перший курс, історико-юридичний факультет.
Дівчата-учасниці показували себе та свої таланти в п'яти обов'язкових конкурсах. Найпершим був вихід у формі стюардес. Далі — учасниці на подіум вийшли в українських національних костюмах. Потім — у вічно модних чорно-білих кольорах.
![](http://ayverso.at.ua/_nw/101/s92270338.jpg)
Учасниці показували всі свої таланти в конкурсі “Все наше життя кіно”. Дівчата співали відомі пісні з кінофільмів, танцювали, грали на музичних інструментах, “реконструювали” найвражаючі діалоги та монологи з фільмів, та “уривки” з улюблених мультфільмів, демонстрували свої малюнки. Для виконання цих своїх номерів дівчата використовули всю необхідну атрибутику, яка б нагадувала глядачам про той фільм чи мультфільм, про який вони “розповідали”. Свої виступи дівчата пов'язали з фільмами “Примадонна”, “Таємний сад”, “Роксолана”, “Вечори на хуторі близь Диканькі”, “Достукатись до небес”, “Майстер і Маргарита”, “Агент 007. Координати Скайфол”, “Королева бензоколонки”, “Містер і місіс Сміт”, мюзіклом “Кабаре” та мультфільмами “Бременські музиканти” й “Три горішки”.
Останнім п'ятим конкурсом було дефіле в сукнях.
Після всього побаченого та почутого журі мало було підбити підсумки. У нарадчу кімнату відправились усі судді конкурсу краси: Володимир Мамедов, Олександр Забарний, Максим Білоусенко, Олександр Кодола, Даниіл Прокопець, Юрій Хоменко, Дмитро Казанцев, Сергій Ступак, Тетяна Верба, Анна Сірякова, Ірина Рибак, Віталіна Скороход.
![](http://ayverso.at.ua/_nw/101/s23965576.jpg)
Поки журі радилось кому віддати першість і кому яке звання краси присвоїти, для глядачів виступали творчі танцювальні колективи міста та неперевершені вокалісти.
Гості свята між собою обговорювали конкурс краси й наголошували, що цього разу він пройшов на дуже високому рівні. Не було ніякої пошлості, а дівчата-учасниці не виставляли на показ усі частини свого тіла.
Коли журі повернулось до зали, то оголосило свій “вердикт”.
![](http://ayverso.at.ua/_nw/101/s84579385.jpg)
Найкращою із найкрасивіших дівчат ВНЗ судді обрали учасницю під номером один, студентку другого курсу природничо-географічного факультету Ольгу Кавалжиу.
Першою віце міс стала Катерина Ілляшенко, другою — Марина Гриценко.
Усі інші учасниці також отримали свої звання.
Міс Гламур — Марина Бородуха,
Міс Артистичність — Оксана Гузь,
Міс Грація — Вікторія Комлаш,
Міс Загадковість — Валентина Андрушко,
Міс Шарм — Наталія Меншун,
Міс Привабливість — Анастасія Черняк,
Міс Оригінальність — Карина Гриб,
Міс Вишуканість — Наталія Гребенюк,
Міс Елегантність — Марина Бойко,
Міс Чарівність — Оксана Тарасенко,
Міс Фотомодель — Дана Моренець,
Міс Онлайн — Ольга Кавалжиу,
Міс Глядацьких симпатій — Альона Бузюн.
Після оголошення імені переможниці на сцену ринули всі охочі привітати Міс НДУ 2015 та інших учасниць.
![](http://ayverso.at.ua/_nw/101/s55145115.jpg)
Усі дівчата від спонсорів і організаторів отримали дуже багато подарунків. Багато конкурсанток отримали й цінні прикраси.
Побачити це свято краси читачі "Уездные новости" зможуть невдовзі на відео.
|