Четверг, 27.02.2020, 12:22


Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Главное меню

Главная

Гороскоп
Детские стихи
Женская жизнь
Киевский регион
Киномир
Криминал
Кулинария
Медицина
Здоровье
Музыка и шоубизнес
Наука и образование
Нежин
Обуховские новости
Полезно знать
Происшествия
Психология
Политика и другое
Развлечения
Спорт
Тесты, программы
Технологии
Техника
Экономика
Это интересно
Юмор
Видео

Визитка сайта

Каталог файлов

Каталог статей

Блог

Фотоальбомы

Форум

Гостевая книга

Каталог сайтов

Обратная связь

 
Информеры

Погода в Обухове на неделю


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0



Рейтинг@Mail.ru
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
Отправка SMS
Отправить SMS бесплатно
 
Архив записей
 
 
Главная » 2017 » Май » 2 » Обухівчани прийняли участь у Чемпіонаті України із Зендокай Карате-До 2017 у Вінниці
Обухівчани прийняли участь у Чемпіонаті України із Зендокай Карате-До 2017 у Вінниці
16:04

Команда обухівчан клубу "Катарсис" у Вінниці. Тренер Андрій Єлдінов.

Наприкінці квітня команда обухівчан вирушила до Вінниці, де відбувався ІІ-й Чемпіонаті України із Зендокай Карате-До. 

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

29 квітня: 

11:00 – Засідання мандатної комісії та зважування спортсменів.
14:00 – Прес-конференція
15:00 – Загальні збори тренерського та інструкторського складу Федерації.

30 квітня:

10:00 – Відкриття турніру.
19:00 – Нагородження учасників змагань та офіційне закриття турніру.

Участь в турнірі приймало понад 200 спортсменів різного віку.

На Чемпіонаті всі охочі мали змогу ознайомитись з технікою Зендокай Карате-До. Реалістичні та професійні поєдинки були цікавими як дорослим глядачам, так і для малих любителів спорту.

У цих змаганнях брав участь учень 2-Б класу нашого навчального закладу Клюквін Максим. У загальному заліку зі своєї ваги  Максим зайняв ІІІ призове місце

Вітаємо з черговою перемогою нашого спортсмена!!!

Інші обухівчани Елдінов Андрій (Катарсис) зайняв ІІ місцеСергієнко Олександр - ІІІ місце

Довідка

За результатами змагань

1-ше місце отримали:

  • Волошин Ярослав (Чемпіон)
  • Кудлаєнко Єгор (Чемпіон)
  • Григорчук Дмитро (Січ)
  • Алієва Наталія (Боєць)
  • Котенкевич Михайло (Боєць)
  • Бандач Данило (Чемпіон)
  • Петренко Дмитро (Гладіатор)
  • Кавалок Денис (Enerdgi)
  • Шайнога Андрій (Патріот)
  • Ковальчук Богдан (Чемпіон)
  • Доронічева Марія (Патріот)
  • Чорний Артур (Чемпіон)
  • Василюк Ольга (Самурай)
  • Човган Ярослав (Боєць)
  • Лук'янчіков Олександр (Боєць)
  • Олійник Максим (Боєць)
  • Зарічнюк Єгор (Чемпіон)
  • Нечай Ілля (Боєць)
  • Іщенко Артем (Іппон)
  • Фомін Олександр (Чемпіон)
  • Сітарчук Андрій (Боєць)
  • Лісунов Владислав (Іппон)
  • Городівська Анастасія (Боєць)
  • Шліхта Руслан (Боєць)
  • Мазур Дмитро (Боєць)
  • Яцишин Арсен (Самурай)
  • Ковальська Анна (Іппон)
  • Юкальчук Андрій (Іппон)
  • Лєбєдєв Дмитро (Іппон)
  • Коваленко Віталій (Іппон)
  • Гаргат Ярослав (Самурай)
  • Кривошей Андрій (Іппон)
  • Романюк Влад (Барс)
  • Король Ірина (Іппон)
  • Хрикін Роман (Патріот)
  • Свєталов Володимир (Халк)
  • Приймук Дмитро (Боєць)
  • Литвинюк Віктор (Патріот)
  • Бушменьов Владислав (Патріот)
  • Юкальчук Володимир (Патріот)
  • Киркуш Ігор (Ронін)
  • Байдак Дмитро (Чемпіон)
  • Дробязко Роман (ПРАЙД)
  • Онищук Олександр (Іппон)
  • Саркісов Аркадій (Аякс)

2-ге місце отримали:

  • Дяків Євген (Enerdgi)
  • Гончар Сергій (Чемпіон)
  • Древинський Максим (Іппон)
  • Сенич Вікторія (Enerdgi)
  • Франчук Артем (Боєць)
  • Салієв Арсен (Халк)
  • Іваніцкий Антон (Січ)
  • Сташко Тимофій (Аякс)
  • Котенкевич Іван (Боєць)
  • Кравчук Олексій (Чемпіон)
  • Остапчук Влад (Аякс)
  • Сидоренко Ірина (Січ)
  • Бучковський Артур (Самурай)
  • Карауш Любов (Характерник)
  • Сліпун Олександр (Боєць)
  • Калачик Максим (Боєць)
  • Коломійчук Дмитро (Боєць)
  • Клебан Андрій (Патріот)
  • Мороз Андрій (Боєць)
  • Федорова Віолета (Іппон)
  • Притуляк Стас (Прайд)
  • Рибчин Олександр (Самурай)
  • Добровольський Володимир (Чемпіон)
  • Паршивлюк Максим (Боєць)
  • Лавренюк Костянтин (Аякс)
  • Кожухар Арсен (Самурай)
  • Калачик Олег (Боєць)
  • Човган Христина (Самурай)
  • Лахманюк Мар'ян (Самурай)
  • Боровський Олег (Боєць)
  • Стаднік Юрій (Січ)
  • Морозов Борис (Аякс)
  • Бесараба Дмитро (Патріот)
  • Цюпко Саша (Чемпіон)
  • Калачик Богдан (Боєць)
  • Боцюн Олег (Халк)
  • Поліщук Олена (Боєць)
  • Заіка Дмитро (Боєць)
  • Рибак Дмитро (Іппон)
  • Мельник Олександр (Боєць)
  • Ціховський Олександр (Боєць)
  • Красільніков Сергій (Боєць)
  • Єлдінов Андрій (Катарсис)
  • Іщенко Віталій (Іппон)
  • Бойчук Микола (Аякс)

3-тє місце отримали:

  • Резолюта Артур (Гладіатор)
  • Мазур Олексій (Чемпіон)
  • Лубковський Назар (Чемпіон)
  • Клюквін Максим (Катарсис)
  • Степаненко Глєб (Катарсис)
  • Гонта Даніель (Чемпіон)
  • Кирилюк Владислав (Патріот)
  • Книш Даниїл (Чемпіон)
  • Чуба Олександр (Халк)
  • Далека Вадим (Аякс)
  • Кобзей Олександр (Барс)
  • Комар Володимир (Патріот)
  • Носалюк Олексій (Боєць)
  • Шуляк Марія (Патріот)
  • Бутук Сергій (Характерник)
  • Василюк Владислав (Гладіатор)
  • Лєфтєр Даніель (Іппон)
  • Захаров Павло (Боєць)
  • Пульніков Роман (Патріот)
  • Ковальчук Ангеліна (Чемпіон)
  • Павлик Максим (Самурай)
  • Сергієнко Олександр (Катарсис)
  • Борисюк Владислав (Боєць)
  • Паламарчук Артем (Аякс)
  • Бойко Юрій (Самурай)
  • Козлов Богдан (Патріот)
  • Яцков Юрій (Боєць)
  • Юкальчук Олександр (Патріот)
  • Дмитрук Владислав (Боєць)
  • Лисак Олександр (Боєць)
  • Семендяй Андрій (Антей)
  • Чуенко Денис (Антей)
  • Лаврів Роман (Самурай)

Також вітаємо за отримані загальнокомандні місця:

1 місце - Клуб "Боєць", Керівник Сергій Городівський
2 місце - Клуб "Чемпіон", Керівник Дмитро Байдак
3 місце - Клуб "Іппон", Керівник Іван Юкальчук.

А.П.Шевченко

Категория: Спорт | Просмотров: 1357 | Добавил: ayverso | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright Ayverso© 2020
Поиск
Поиск на сайте


1

Категории
Детские стихи [9]
Кулинария [258]
Спорт [357]
Музыка и шоубизнес [367]
Наука и образование [983]
Технологии [508]
Это интересно [1151]
Здоровье [133]
Юмор [56]
Полезно знать [745]
Политика и другое [554]
Гороскоп [51]
Киномир [141]
Криминал [2]
Происшествия [356]
Экономика [481]
Женская жизнь [417]
Медицина [660]
Киевский регион [412]
Психология [171]
Развлечения [26]
Обуховские новости [283]
Тесты, программы [284]
Техника [157]
Нежин [74]
Календарь
«  Май 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Поиск
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України


Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки

Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта