![](http://obmedkol.at.ua/_nw/1/s71138433.jpg)
Із року в рік вже традиційно так повелося, що студенти Обухівського медичного коледжу займаються профілактичними заходами заради збереження здорового способу життя школярам Обухівського району.
Група студентів разом із лікарем-наркологом Петром Миколайовичем Федем подорожують із школи в школу та розповідають про шкідливі звички та можливі хвороби, які можуть досить гарно зіпсувати життя кожній молодій людині.
![](http://obmedkol.at.ua/_nw/1/s37886620.jpg)
Цього разу з розповідями подорожують студентки 171 групи Цук Єлизавета, Кикоть Забава, і студентки 173 групи Бердник Вікторія та Мерва Ольга.
![](http://obmedkol.at.ua/_nw/1/s79453853.jpg)
Цук Ліза
21 листопада 2017 року вони завітали до гостинної Першотравенської ЗОШ І-ІІ ступенів. Для учнів школи вони провели Урок здоров`я на тему: "Шкідливі звички, венеричні захворювання та їх вплив на організм людини. Активний та здоровий спосіб життя".
![](http://obmedkol.at.ua/_nw/1/s42307190.jpg)
Бердник Вікторія
З уроку діти дізнались про безліч шкідливих звичок, венеричних хвороб, які можуть впливати на їх організм і які хвороби можуть викликати.
![](http://obmedkol.at.ua/_nw/1/s33306237.jpg)
Кикоть Забава
![](http://obmedkol.at.ua/_nw/1/s83123694.jpg)
Мерва Ольга
Найбільш ефективними методами боротьби є не заборонні, обмежувальні, а тривалі загальнодержавні суспільні заходи щодо формування здорового способу життя, спрямовані в першу чергу на дітей, підлітків та молодь.
Використано матеріалаи Першотравенської ЗОШ І-ІІ ст.
|